|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Тип рамки | Bevelled 2 Sides, No |
| Поверхня з конічною рамкою | |
| Пряме керування | технологія плавного сенсорного регулювання |
| Розташування елементів керування | Спереду справа |
| Підсвічені елементи керування | |
| Ліва передня зона | Підсвітка, Трьохконтурна кругла, 800/1600/2300W/120/175/210mm |
| Ліва задня зона | Підсвітка, 1200W/145mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Підсвітка, 1200W/145mm |
| Права задня зона | Двоконтурна овальна, Підсвітка, 1500/2400W/170x265mm |
| Автоматичний швидкий нагрів | |
| Функція блокування клавіш | |
| Функція захисту від доступу дітей | |
| Звуковий сигнал, який можна відключити | |
| Count up timer | |
| Екотаймер | Функція екотаймера вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершальному етапі приготування. |
| Функція таймера | |
| Керування OptiHeat | 3-крокова функція керування залишковим теплом |
| Легке встановлення завдяки системі фіксаторів | |
| ProBox™ | додатковий аксесуар для зручної та безпечної установки над кухонними шухлядами: ProBox™ – це спеціально розроблене рішення для зручної і безпечної установки варильної поверхні над кухонною шухлядою. Воно кріпиться до нижньої панелі варильної поверхні і забезпечує фіксацію з оптимальною вентиляцією та безпечною відстанню. |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Склокераміка |
| Функції безпеки | Автоматичне вимикання |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.5 |
| Номінальна напруга, В | 220-240V/400V2N |
| Ширина, мм | 590 |
| Глибина, мм | 520 |
| Бокове врізання протяжки | 560 |
| Фронтальне врізання протяжки, мм. | 490 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Немає |
| Номер продукту (PNC) | 949 493 074 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові аксесуари (постачаються окремо) | Немає |
| Країна виробництва | Румунія |
| Серія | 3000 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |