|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949597406 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 7332543602483 |
| Назва | Варильна поверхня AEG IAE84431FB індукційна 75 см Hob2Hood чорний |
| Бренд | AEG |
| Код УКТ ВЭД | 8516605000 |
| Тип | Індукційна варильна поверхня |
| Електричних конфорок | 4 |
| Нагрівальні елементи | індукційні |
| Ширина, см | 78 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 78x52 см |
| Електрозапалювання | немає |
| Газ-контроль | немає |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Індикатор залишкового тепла | є |
| Клас енергоспоживання | немає |
| Тип варильної поверхні | Індукційна система |
| Поверхня з конічною рамкою | |
| Пряме керування | технологія плавного сенсорного регулювання |
| Розташування елементів керування | Спереду посередині |
| Підсвічені елементи керування | |
| Індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання | |
| Виявлення каструль | |
| Ліва передня зона | Індукційна, 2300/3200W/210mm |
| Ліва задня зона | Індукційна, 2300/3200W/210mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Індукційна, 2300/3200W/210mm |
| Права задня зона | Індукційна, 2300/3200W/210mm |
| Автоматичний швидкий нагрів | |
| Функція блокування клавіш | |
| Функція захисту від доступу дітей | |
| Звуковий сигнал, який можна відключити | |
| Count up timer | |
| Екотаймер | Функція екотаймера вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершальному етапі приготування. |
| Функція таймера | |
| Керування OptiHeat | 3-крокова функція керування залишковим теплом |
| Легке встановлення завдяки системі фіксаторів | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Повністю індукційна |
| Функції безпеки | Автоматичне вимикання |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.5 |
| Номінальна напруга, В | 220-240V/400V2N |
| Ширина, мм | 780 |
| Глибина, мм | 520 |
| Бокове врізання протяжки | 750 |
| Фронтальне врізання протяжки, мм. | 490 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Немає |
| Номер продукту (PNC) | 949 597 406 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові аксесуари (постачаються окремо) | Немає |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Серія | 7000 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
| Технології | PowerBoost, Hob2Hood |

