|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949596551 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | Чорний |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX CPE644RBC склокерамічна 60 см 4 зони |
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична варильна поверхня |
| Електричних конфорок | 4 |
| Нагрівальні елементи | гофрована стрічка (Hi-Light) |
| Ширина, см | 59 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 59x52 см |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівальних елементів | гофрована стрічка (Hi-Light) |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Індикатор залишкового тепла | є |
| Клас енергоспоживання | немає даних |
| Сенсорні кнопки | |
| Розташування елементів керування | Спереду справа |
| Підсвічені елементи керування | |
| Ліва передня зона | Двоконтурна кругла, Підсвітка, 750/2200W/120/210mm |
| Ліва задня зона | Підсвітка, 1200W/145mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Підсвітка, 1200W/145mm |
| Права задня зона | Двоконтурна овальна, Підсвітка, 1500/2400W/170x265mm |
| Автоматичний швидкий нагрів | |
| Функція блокування клавіш | |
| Функція захисту від доступу дітей | |
| Звуковий сигнал | |
| Функція таймера | |
| Легке встановлення завдяки системі фіксаторів | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Склокераміка |
| Функції безпеки | Автоматичне вимикання |
| Номінальна напруга, В | 220-240 |
| Ширина, мм | 590 |
| Глибина, мм | 520 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 490 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.5 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Немає |
| Номер продукту (PNC) | 949 596 551 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Додаткові аксесуари (постачаються окремо) | Немає |
| Серія | 300 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
