|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949738243 |
|---|---|
| Ціна | 7686.00 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 7332543475971 |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX EGC3322NVK газова 2 зони чорний |
| Бренд | Electrolux |
| Код УКТ ВЭД | 7321119000 |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 29 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 29x52 см |
| Електрозапалювання | є |
| Газ-контроль | є |
| Колір | чорний |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | No, |
| Ліва задня зона | Немає, |
| Середня передня зона | Допоміжна конфорка, 1000W/54mm |
| Середня задня зона | Швидка конфорка, 2900W/100mm |
| Права передня зона | No, |
| Права задня зона | Немає, |
| Легке встановлення завдяки системі фіксаторів | |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Кераміка, газ |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 290 |
| Глибина, мм | 520 |
| Ширина вбудування, мм | 270 |
| Глибина вбудування, мм | 490 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Чорні |
| Номер продукту (PNC) | 949 738 243 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Чорний |
| Серія | 300 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |