|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949631000 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | Білий |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX KGG75362W газова 75 см 5 зон білий |
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Варильна поверхня газова |
| Ширина, см | 74 |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 2000W/80mm |
| Ліва задня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 2000W/80mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Допоміжна конфорка, Mariane, 1000W/65mm |
| Права задня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 2000W/80mm |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Білий |
| Тип поверхні | "Газ на склі" |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 740 |
| Глибина, мм | 510 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Нержавіюча сталь, Білі |
| Номер продукту (PNC) | 949 631 000 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Білий |
| Серія | 600 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
