|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949630962 |
|---|---|
| Ціна | 19924.00 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 7332543821846 |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX KGG753753K газова 75 см 5 зон Hob2Hood |
| Бренд | Electrolux |
| Код УКТ ВЭД | 7321119000 |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 74 |
| Покриття | загартоване скло |
| Розміри (ШхГ) | 74x51 см |
| Колір | чорний |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Конфорка середньої швидкості, Вертикальне полум’я, 1900W/78mm |
| Ліва задня зона | Конфорка середньої швидкості, Вертикальне полум’я, 1900W/78mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Допоміжна конфорка, Вертикальне полум’я, 1000W/63mm |
| Права задня зона | Конфорка середньої швидкості, Вертикальне полум’я, 1900W/78mm |
| Звуковий сигнал | |
| Електронний світлодіодний індикатор стану полум’я | |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | "Газ на склі" |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 740 |
| Глибина, мм | 510 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Чорні, Нержавіюча сталь |
| Номер продукту (PNC) | 949 630 962 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Чорний |
| Серія | 800 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
| Технології | Hob2Hood |




