|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949598117 |
|---|---|
| Ціна | 77422.00 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 7333394021041 |
| Назва | Варильна поверхня AEG NCP84C01AZ індукційна 78 см Breeze чорний |
| Бренд | AEG |
| Код УКТ ВЭД | 8516605000 |
| Тип | Індукційна варильна поверхня |
| Електричних конфорок | 4 |
| Нагрівальні елементи | індукційні |
| Ширина, см | 83 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 83x52 см |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Індикатор залишкового тепла | є |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання | |
| Функція захисту від доступу дітей | |
| Індикатор насичення жирового фільтра | |
| Тип і номер жирового фільтра | Combined Aluminium mesh, 2 |
| Індикатор насичення вугільного фільтра | |
| Діаметр виходу повітря | 220 мм |
| Автоматичне вимикання | |
| Контроль Hob2Hood | |
| Тип поверхні | З індукційною витяжкою |
| Розміри для вбудовування (ВхШхГ), мм | 205x780x490 |
| Габарити (ШхГ), мм | 830x520 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.5 |
| Номінальна напруга, В | 220-240/400V2N |
| Номер продукту (PNC) | 949 598 117 |
| Колір | Матовий чорний |
| Додаткові аксесуари (постачаються окремо) | Подовжувальна трубка |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
| Технології | Breeze |




