|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Модель | MFD2025S-M |
|---|---|
| Тип | Мікрохвильовка з грилем |
| Таймер | електронний |
| Ширина, см | 46.1 |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип керування | електронний |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1150 |
| Захист від дітей | немає |
| Висота, см | 28.9 |
| Глибина, см | 37.5 |
| Спосіб відкриття (кнопка / ручка) | ручка |
| Кількість рівнів потужності НВЧ | 8 |
| Потужність НВЧ-випромінювання, Вт | 800 |
| Наявність гриля | одинарний |
| Потужність грилю, Вт | 1000 |
| Кількість решіток | 1 |
| Автоматичне розморожування | є |
| Автоматичне приготування | є |
| Можливість програмування | є |
| Додаткова інформація | Автоматичні програми розморожування за вагою. Сигнал про закінчення приготування. Автоматичні програми по приготування за вагою. Послідовне запам'ятовування функцій приготування: 3. Поличка для грилю у комплекті. |
| Діаметр поворотного столу, мм | 245 |
| Окремостояча мікрохвильова піч | |
| Механізм відкривання дверцят | Ручка Ручка |
| Режими готування | Гриль, Мікрохвилі, Мікрохвилі + гриль |
| Потужність мікрохвильової печі | 800 Вт, 5 рівнів |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Автоматичні програми розмороження відповідно до маси продуктів | |
| Сигнал про завершення циклу готування | |
| Автоматичні програми готування відповідно до маси продуктів | |
| Перемикач для встановлення рівня нагрівання | |
| Електронний годинник із таймером | |
| Запрограмовані функції 3 можна налаштувати для запуску по черзі | |
| Діаметр і матеріал поворотного столика | 245 мм, Скло |
| Матеріал камери | Фарбована сталь |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 289x461x375 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1 |
| Потужність, Вт | 1150 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Запобіжники, А | 10 |
| Номер продукту (PNC) | 947 607 434 |
| Колір | Нержавіюча сталь |