|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Модель | EMZ421MMK |
|---|---|
| Тип | Мікрохвильовка з грилем |
| Таймер | є (35 хв) |
| Ширина, см | 44,2 |
| Мощность гриля, Вт | 1000 Вт |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип керування | поворотні перемикачі |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість шибок у дверцятах | немає даних |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1270 |
| Захист від дітей | немає |
| Висота, см | 26,2 |
| Глибина, см | 34,3 |
| Колір | чорний |
| Спосіб відкриття (кнопка / ручка) | кнопка |
| Інверторна система | немає |
| Система рівномірного розподілу мікрохвиль | немає |
| Кількість рівнів потужності НВЧ | 5 |
| Потужність НВЧ-випромінювання, Вт | 800 |
| Наявність гриля | є |
| Потужність грилю, Вт | 1000 |
| Кількість решіток | 1 |
| Конвекція | немає |
| Автоматичне розморожування | є |
| Автоматичне приготування | немає |
| Додаткова інформація | Розмороження відповідно до маси продуктів |
| Діаметр поворотного столу, мм | 270 |
| Окремостояча мікрохвильова піч | |
| Механізм відкривання дверцят | Керування натисненням Керування натисненням |
| Режими готування | Гриль, Мікрохвилі, Мікрохвилі + гриль |
| Потужність мікрохвильової печі | 800 Вт, 5 рівнів |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Сигнал про завершення циклу готування | |
| Перемикач для встановлення рівня нагрівання | |
| Діаметр і матеріал поворотного столика | 270 мм, Скло |
| Матеріал камери | Фарбована сталь |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Потужність, Вт | 1270 |
| Висота, мм | 262 |
| Ширина, мм | 442 |
| Глибина, мм | 345 |
| Запобіжники, А | 10 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1 |
| Номер продукту (PNC) | 947 607 501 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |


