|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949596962 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | var |
| Штрихкод | 7332543685288 |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX EIS7548 індукційна 75 см 4 зони |
| Бренд | Electrolux |
| Код УКТ ВЭД | 8516605000 |
| Тип | Індукційна варильна поверхня |
| Електричних конфорок | 4 |
| Нагрівальні елементи | індукційні |
| Ширина, см | 71 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 71x52 см |
| Колір | чорний |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Індикатор залишкового тепла | є |
| Клас енергоспоживання | немає даних |
| Тип варильної поверхні | Індукційна система |
| Поверхня з конічною рамкою | |
| Елементи керування InfiSight™ з кольоровим дисплеєм | |
| Розташування елементів керування | Спереду справа |
| Індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання | |
| Виявлення каструль | |
| Ліва передня зона | Індукційна, 2300/3200W/220mm |
| Ліва задня зона | Індукційна, 2300/3200W/220mm |
| Середня передня зона | Індукційна, 1400/2500W/145mm |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | No, |
| Права задня зона | Індукційна, 2300/3600W/240mm |
| Функція блокування клавіш | |
| Функція захисту від доступу дітей | |
| Звуковий сигнал, який можна відключити | |
| Таймер CountUp | |
| EcoTimer™ | EcoTimer™ вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершальному етапі приготування. |
| Функція таймера | |
| Функція CleverHeat™ | 3-крокова функція керування залишковим теплом |
| Легке встановлення завдяки системі фіксаторів | |
| Основний колір | Графіт |
| Тип поверхні | Повністю індукційна |
| Функції безпеки | Автоматичне вимикання |
| Номінальна напруга, В | 220-240/400V2N |
| Ширина, мм | 710 |
| Глибина, мм | 520 |
| Ширина вбудування, мм | 680 |
| Глибина вбудування, мм | 490 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.5 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Немає |
| Номер продукту (PNC) | 949 596 962 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Колір | Графіт |
| Серія | 700 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
| Технології | FlexiBridge, Hob2Hood |




