|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949640553 |
|---|---|
| Ціна | 9366.00 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 7332543577538 |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX EGH6343ROR 60 см 5 зон чорний |
| Бренд | Electrolux |
| Код УКТ ВЭД | 7321119000 |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 59,5 |
| Покриття | емаль |
| Розміри (ШхГ) | 59,5x51 см |
| Електрозапалювання | є |
| Газ-контроль | є |
| Колір | чорний |
| Тип варильної поверхні | Газ |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Multicrown WOK Burner, 4000W/128mm |
| Ліва задня зона | Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Допоміжна конфорка, 1000W/54mm |
| Права задня зона | Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Газ |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 595 |
| Глибина, мм | 510 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Рустик |
| Номер продукту (PNC) | 949 640 553 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Чорний |
| Серія | 300 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |


