|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949640379 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | Чорний |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX EGV96343YK газова 60 см 4 зони чорний |
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 59 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 59x52 см |
| Електрозапалювання | є |
| Газ-контроль | є |
| Колір | чорний |
| Кількість електричних конфорок | немає |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Mariane, Multicrown WOK Burner, 3800W/122mm |
| Ліва задня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Допоміжна конфорка, Mariane, 1000W/54mm |
| Права задня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | Кераміка, газ |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 590 |
| Глибина, мм | 520 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Чорні, Нержавіюча сталь |
| Номер продукту (PNC) | 949 640 379 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Чорний |
| Серія | 600 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |

