|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949640365 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX GPE963FX 60 см 4 зони Bridge |
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Варильна поверхня газова |
| Ширина, см | 59.4 |
| Кількість електричних конфорок | немає |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газ |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Multicrown WOK Burner, 4000W/128mm |
| Ліва задня зона | Допоміжна конфорка, 1000W/54mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Bridge Burner, Конфорка середньої швидкості, 2000W/70mm |
| Права задня зона | Bridge Burner, Конфорка середньої швидкості, 2000W/70mm |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Нержавіюча сталь легкого очищення |
| Тип поверхні | Газ |
| Функції безпеки | Термопара |
| Номінальна напруга, В | 220-240 |
| Ширина, мм | 594 |
| Глибина, мм | 510 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Чорні, Нержавіюча сталь |
| Номер продукту (PNC) | 949 640 365 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Нержавіюча сталь легкого очищення |
| Серія | 600 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |
| Технології | Bridge |


