|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949620888 |
|---|---|
| Наявність | Знято з виробництва |
| Колір | Чорний |
| Назва | Варильна поверхня ZANUSSI ZGO65414BA газова 59 см 4 зони чорний |
| Бренд | Zanussi |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 59 |
| Покриття | загартоване скло |
| Розміри (ШхГ) | 59x52 см |
| Електрозапалювання | є |
| Газ-контроль | є |
| Колір | чорний |
| Кількість електричних конфорок | немає |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | Допоміжна конфорка, 1000W/54mm |
| Ліва задня зона | Швидка конфорка, 2900W/100mm |
| Середня передня зона | No, |
| Середня задня зона | No, |
| Права передня зона | Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Права задня зона | Конфорка середньої швидкості, 1900W/70mm |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Чорний |
| Тип поверхні | "Газ на склі" |
| Функції безпеки | Термопара |
| PNC | 949 620 888 |
| Розмір для вбудовування, мм | 560x480 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
| Серія | 20 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |