|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
| Артикул | 949640393 |
|---|---|
| Ціна | 14343.00 |
| Наявність | В наявності |
| Колір | var |
| Штрихкод | 7332543467457 |
| Назва | Варильна поверхня ELECTROLUX GPE363RBV газова 60 см 4 зони |
| Бренд | Electrolux |
| Код УКТ ВЭД | 7321119000 |
| Тип | Газова варильна поверхня |
| Ширина, см | 59 |
| Покриття | склокераміка |
| Розміри (ШхГ) | 59x52 см |
| Електрозапалювання | є |
| Газ-контроль | є |
| Колір | кремовий |
| Кількість електричних конфорок | немає |
| Індикатор залишкового тепла | немає |
| Тип варильної поверхні | Газові конфорки на скляній поверхні |
| Ручки керування | |
| Розташування елементів керування | Front |
| Ліва передня зона | No, 2000W/70mm |
| Ліва задня зона | Немає, |
| Середня передня зона | Допоміжна конфорка, Mariane, 1000W/54mm |
| Середня задня зона | Mariane, Конфорка середньої швидкості, 2000W/70mm |
| Права передня зона | No, 3900W/128mm |
| Права задня зона | Немає, |
| Набір для переведення на інший тип газу | |
| Основний колір | Шампань |
| Тип поверхні | "Газ на склі" |
| Функції безпеки | Термопара |
| Ширина, мм | 590 |
| Глибина, мм | 520 |
| Ширина вбудування, мм | 560 |
| Глибина вбудування, мм | 480 |
| Довжина кабелю живлення, м | 1.1 |
| Встановлення | Незалежна |
| Колір ручок | Рустик |
| Номер продукту (PNC) | 949 640 393 |
| Країна виробництва | Італія |
| Колір | Шампань |
| Серія | 600 |
| Інформація для фахівців для безпечної розбірки відповідно до Технічних норм ЄС 66/2014 | |


